Logo bukmacherzy w Polsce
Betclic

Bukmacher Betclic jest doskonale znany wszystkim graczom, którzy korzystają z usług firm bukmacherskich. Zawieranie zakładów bukmacherskich za pośrednictwem zarejestrowanej na Malcie spółki jest w Polsce możliwe od kilkunastu lat. Swego czasu był to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Swoją pozycję bukmacher Betclic stracił po nowelizacji ustawy hazardowej z kwietnia 2017 roku. To wtedy Betclic został wpisany na „czarną listę” bukmacherów, którzy nie mogli działać na terenie Polski, gdyż spółka nie uzyskała odpowiedniej koncesji. Nie oznaczało to jednak tego, że bukmacher Betclic tak po prostu zniknął z przestrzeni polskiego internetu. Zakłady Bukmacherskie Betclic dość długo próbowały bawić się w kotka i myszkę z polskimi urzędnikami tym samym nadal obchodząc przepisy prawa. W końcu jednak bukmacher Betclic powiedział „pas” i dostosował się do polskich norm i uzyskał koncesję przyznawaną przez Ministerstwo Finansów, a co za tym idzie również podporządkował się rygorystycznemu systemowi podatkowemu.

Betclic pierwsze zakłady i pierwsze wsparcie

Betclic

Bukmacher Betclic legalną działalność w Polsce rozpoczął w lipcu 2019 roku. Już na starcie postanowił dość mocno przypomnieć się tym swoim graczom, którzy porzucili go na rzecz legalnie działających w Polsce bukmacherów. Zakłady Bukmacherskie Betclic podpisały umowy sponsorskie z dwoma klubami piłkarskimi: Piastem Gliwice i Lechią Gdańsk. Jednak to nie wszystko, bo prawdziwym strzałem w dziesiątkę wydaje się być umowa z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej, na mocy której bukmacher Betclic został sponsorem męskiej i żeńskiej kadry siatkarskiej.

Bukmacher Betclic - oferta

Na polskim rynku bukmacherskim działa już kilkanaście podmiotów, które są dość mocno zakorzenione w świadomości graczy. STS, Fortuna, Totolotek, to przede wszystkim z tą wielką trójką polskiej bukmacherski musi mierzyć się Betclic. Bukmacher na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że nie mogąc już stosować handicapu w postaci proponowania graczom gry bez podatku (choć było to nielegalne, wielu klientów dawało się na to skusić) musi zaproponować równie atrakcyjną ofertę co wymienieni bukmacherzy, a także pamiętać o tym, że spore doświadczenie mają już pozostali bukmacherzy działający w Polsce i oni nie zamierzają próżnować.

Betclic – bonus powitalny

Pierwszym sposobem na przyciągnięcie klientów są promocje, które znajdują się w ofercie

Betclic. Bonus powitalny różni się od tego typu promocji u innych bukmacherów. Bonus Betclic przyznaje powiem jako zakład bez ryzyka, czyli bukmacher zwróci graczom stawkę za pierwszy zakład bukmacherski o ile będzie on przegrany. Cashback ma swoje wady, bo pomniejszany jest o podatek, który musi opłacić Betclic. Bonus w formie zwrotu stawki podlega również obrotowi, więc żeby pieniądze za pierwszy zakład do nas wróciły w części lub całości, gracze muszą jeszcze zagrać kilka kuponów na zasadach zapisanych w regulaminie. Tak kształtująca się promocja nie wzbudza wielkiego entuzjazmu wśród graczy i raczej będzie tylko dodatkiem, a nie rzeczywistą zachęta do gry w Betclic. Kod promocyjny, który dostępny jest m.in. w mediach społecznościowych gracza jedynie nieco modyfikuje bonus powitalny. Kod promocyjny należy wpisać w odpowiednim miejscu w formularzu rejestracyjnym.

Inne promocje, którymi kusi Betclic? Bukmacher ma w swoim portfolio zawsze kilka promocji czasowych. Polegają one z reguły na zwiększaniu wygranych przy obstawianiu zakładów wielokrotnych. W przypadku takich promocji trzeba jednak pamiętać o tym, że stawianie kuponów na którym znajdują się więcej niż dwa/trzy wydarzenia sprawia, że szanse na wygraną drastycznie maleją. Ewentualna wygrana (ta powiększona tym bardziej) kusi, ale najczęściej gracz i tak musi obejść się smakiem.

Czujny gracz może natomiast skorzystać z innej oferty Betclic. Cashback, czy inaczej mówiąc Cashout pozwala graczom na zamknięcie kuponu jeszcze przed zakończeniem ostatniego meczu. Może to pozwolić na zminimalizowanie strat lub odebranie nieco mniejszej niż pierwotnie zakładano wygranej.

Bukmacher Betclic – aplikacja i portal

Betclic zakłady bukmacherskie udostępnia za pośrednictwem swojej strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Bukmacher nie posiada koncesji na prowadzenie działalności w punktach stacjonarnych. Dlatego nie należy się spodziewać, że w niedalekiej przyszłości klienci Betclic będą mogli udać się do lokalu bukmacherskiego, aby zawrzeć za kupon. Czy to coś zmienia? Na pewno gra w punktach stacjonarnych jest o tyle korzystna, że gracze nie muszą przechodzić procedury rejestracji, czyli podawać bukmacherowi swoich wrażliwych danych osobowych. Formularz rejestracyjny przygotowany przez bukmachera jest jednak bardzo prosty i przejrzysty. Jego wypełnienie nie powinno zająć więcej niż dwie minuty. Do tego nowi klienci bukmachera nie od razu muszą podawać wszystkie wymagane ustawą informacje, bo żeby móc wpłacać pieniądze czy skorzystać z bonusów nie trzeba m.in. wysyłać skanów dokumentu tożsamości. Dopiero, gdy chcemy wypłacić pieniądze gracze muszą dosłać wymagane dokumenty. Rejestracja poprzez Betclic mobile, czyli aplikację mobilną gracza jest równie prosta. Aplikacja Betclic wraz ze stroną internetową umożliwia złożenie zakładów bukmacherskich w prosty i intuicyjny sposób. Przejrzysty portal internetowy oraz aplikacja Betclic online posiada wszystkie funkcje niezbędne do obstawienia zakładów bukmacherskich. Gracze mają do dyspozycji statystyki i co najważniejsze dostęp do transmisji sportowych. Bukmacher Betclic wymaga jedynie posiadania środków na koncie bukmacherskim lub postawienia zakładu na mecz, który chce się oglądać lub obstawienia dowolnego zakładu w ciągu ostatnich 24 godzin. Oferta Betclic związana z transmisjami jest bardzo bogata. Betclic „na żywo” pokazuje najważniejsze imprezy piłkarskie, tenisowe czy koszykarskie.

Bukmacher Betclic – oferta kursowa

Oferta Betclic od samego początku działania bukmachera w Polsce była bardzo bogata. Pod tym względem ciężko cokolwiek zarzucić bukmacherowi Betclic. Polska nie jest jedynym krajem, gdzie można zawierać zakłady bukmacherskie pod marką Betclic, więc trudno się dziwić, że spółka wykorzystuje swoje spore doświadczenie. Oferta sportowa to ponad 30 różnych dyscyplin, czyli ścisła krajowa czołówka. Do tego dochodzi równie bogata oferta zakładów „live”. Betclic „na żywo” proponuje zawieranie zakładów bukmacherskich na wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe. Oferta Betclic to również spora dawka e-sportu czy też zakładów specjalnych, czyli kursów związanych np. z wydarzeniami politycznymi. Oferta Betclic nie obejmuje natomiast sportu wirtualnego.

Betclic Zakłady Bukmacherskie – metody płatności

Składanie depozytu musi być komfortowe i bezpieczne i o to dba bukmacher Betclic. Wpłata możliwa jest na kilka sposobów m.in. poprzez płatności błyskawiczne. Jest to popularny sposób, który za pośrednictwem takich serwisów jak Przelewy24, umożliwia szybki transfer pieniędzy z każdego banku działającego na terenie Polski. Do tego możliwa jest płatność kartą debetową Visa czy MasterCard oraz skorzystanie z takich narzędzi jak Blik. Trzeba pamiętać o tym, że pierwsza wpłata musi pochodzić z konta bankowego, którego jesteśmy właścicielami. To właśnie na to konto będą wpływały przelewy z wygranymi, które będzie zlecał Betclic. Wypłaty możliwe są tylko na to konto (wcześniej jego numer musimy podać w trakcie rejestracji).

Bukmacher Betclic nie oferuje swoim graczom możliwości dokonania ekspresowych wypłat. Coraz częściej jest to standardem, więc w najbliższej przyszłości możemy spodziewać się zmiany, bo czekanie regulaminowych siedmiu dni może okazać się być uciążliwe dla klientów Betclic.