Logo bukmacherzy w Polsce
Fortuna

Fortuna Zakłady Bukmacherskie – ze świecą szukać drugiego takiego bukmachera, którego już sama nazwa tak dobrze kojarzy się graczom. Chyba każdy chciałby wygrać w zakładach bukmacherskich fortunę. Doświadczeni gracze wiedzą jednak, że nie jest to takie proste i droga do sukcesu w zakładach bukmacherskich jest długa i kręta.

Ścieżki do sukcesu bukmacher Fortuna proponuje dwie. Można obstawiać zakłady bukmacherskie stacjonarnie lub przez internet. Fortuna Zakłady Bukmacherskie to drugi największy podmiot na polskim rynku bukmacherskim i jeden z najstarszych. Fortuna jest bowiem następcą polskiego Profesjonała, który przyjmował zakłady bukmacherskie od 1995 roku. Bukmacher, który miał już uznanie wśród polskich graczy w 2005 roku został przejęty przez czeską grupę bukmacherską – Fortuna.

Lokale bukmacherskie Fortuna

Fortuna

Bukmacher Fortuna początkowo rozwijał tylko działalność stacjonarną, bo tylko na to pozwalało polskie ustawodawstwo. Dzięki temu Fortuna Zakłady Bukmacherskie są niezaprzeczalnym liderem jeśli chodzi o dostępność lokali bukmacherskich w Polsce. Punkty bukmachera znajdują się w ponad 600 miejscach i w tym aspekcie Fortuna wyprzedza STS o ok. 150 lokali. Punkty stacjonarne umożliwiają graczom obstawianie meczów bez konieczności rejestracji. Oprócz tego klienci, którzy odwiedzają punkty bukmacherskie, mogą zakłady bukmacherskie opłacać gotówką, choć w wielu miejscach można też płacić kartą. Fortuna godziny otwarcia lokali publikuje na swojej stronie internetowej. Ciężko bowiem jest ujednolicić czas pracy wszystkich punktów bukmacherskich Fortuna. Godziny otwarcia można sprawdzić dzięki specjalnej wyszukiwarce.

W lokalach prezentowana jest „oferta na dziś” oraz „oferta na jutro” w standardowej dla wielu stacjonarnych bukmacherów formie, czyli oferta kursowa wywieszana jest na ścianach punktów lub dostępna w specjalnie wydrukowanych „książeczkach” kursowych. Gracze mogą też oglądać transmisje telewizyjne, a na ekranach wyświetlane są również wirtualne sporty, które można obstawiać u bukmachera Fortuna. W punktach bukmachera można też sprawdzić wyniki czy wyniki „na żywo”.

Zakłady Bukmacherskie Fortuna - portal

Fortuna Zakłady Bukmacherskie to jednak przede wszystkim możliwość skorzystania z „e Fortuna”, czyli strony internetowej bukmachera. Przez internet kupujemy coraz więcej produktów, więc i zawieranie zakładów bukmacherskich przez sieć nie jest niczym dziwnym. Fortuna online przyjmuje już większość swoich zakładów. Obstawianie zakładów jest prostsze, gdy korzystamy ze strony Fortuna. Online mamy możliwość filtrowania oferty bukmachera i łatwiejszy dostęp do statystyk. Gracze mają też możliwość zapoznania się z wieloma analizami (w tym tych zamieszczanych na „e Fortuna) oraz informacjami z innych stron internetowych. Na stronie bukmachera Fortuna można też sprawdzić wyniki oraz wyniki „na żywo”, bo bukmacher udostępnia popularnego „licescore’a”.

Możliwość zawierania zakładów bukmacherskich Fortuna nie jest ograniczona tylko do portalu internetowego. Gracze mogą skorzystać również z „Fortuna mobile”, czyli aplikacji bukmachera na urządzenia mobilne. „Fortuna mobile” to niemal kopia strony internetowej bukmachera i oferują ona takie same możliwości co portal bukmachera.

Aplikacja i strona internetowa pozwala na skorzystanie z jednej z najważniejszych dodatkowych funkcji, którą oferuje bukmacher Fortuna. Mianowicie chodzi o możliwość oglądania transmisji z wydarzeń sportowych. Niewielu bukmacherów na rynku może się pochwalić tym co ma w swoim portfolio Fortuna. Oferta transmisji „live” jest bogata i stanowi dobre uzupełnienie sportowej oferty, która jest dostępna u telewizyjnych dostawców. Co więcej oglądanie spotkań jest darmowe. Jednak trzeba spełnić dwa warunki. Po pierwsze trzeba się zalogować na stronie bukmachera (czyli mieć tam już zarejestrowane konto) i mieć na nim dodatni bilans (czyli po stronie depozytu co najmniej jeden grosz). Kolejnym warunkiem jest konieczność posiadania w swojej historii zakładów bukmacherskich kuponu nie starszego niż 168 godzin (czyli siedem dni), który może być już jednak rozliczony(pozytywnie lub negatywnie).

Bukmacher Fortuna - oferta kursowa

Jednak to co najważniejsze dla każdego bukmachera i gracza to oferta kursowa. I tutaj bukmacher Fortuna należy do ścisłej krajowej czołówki. Ponad 30 dyscyplin sportowych nie może nikogo dziwić, bo najlepsi bukmacherzy po prostu nie oszczędzają miejsca na swojej stronie internetowej. Bukmacher Fortuna funduje swoim graczom także solidną dawkę kursów na tzw. rynki lub markety. Dodatkowych kursów do każdego spotkania z oferty jest sporo i ci gracze, którzy wyszukują okazji właśnie w mniej oczywistych zakładach na pewno znajdą coś dla siebie na stronie bukmachera Fortuna. Oferta na zakłady „na żywo” również nie pozostawia wątpliwości, że mamy do czynienia z solidną firmą bukmacherską. Wspomniane ułatwienie w postaci transmisji spotkań „live” oraz niezłe wizualizacje i na bieżąco aktualizowane statystyki sprawiają, że obstawianie zakładów „na żywo” nie powoduje większych problemów. Sama oferta kursowa na wydarzenia „na żywo” również jest bogata i składa się zarówno z najważniejszych wydarzeń sportowych jak i tych mniej popularnych, ale ważnych dla bardziej dociekliwych graczy.

Co jeszcze proponuje bukmacher Fortuna? Oferta na zakłady specjalne również jest ciekawa, choć trzeba przyznać, że są bukmacherzy, którzy publikują większą ilość kursów związanych np. ze światem polityki czy rozrywki. Kursy na e-sport i wirtualne sporty również znajdziemy. W tym drugim przypadku gracze mogą obstawiać wydarzenia generowane przez komputer, a imitujące takie dyscypliny jak piłka nożna, tenis czy wyścigi.

Bukmacher Fortuna – bonus powitalny

Fortuna bonus powitalny dla swoich nowych klientów oferuje w postaci „bonusu od depozytu”. To jedna z najbardziej popularnych form zachęcenia graczy do skorzystania z oferty bukmachera Fortuna. Bonus zależy więc od pierwszej wpłaty na konto bukmachera Fortuna. Bonus dodatkowo może być też przyznany w formie „bez depozytu”, czyli zakładu bez ryzyka. Fortuna na konto swoich graczy przelewa bowiem niewielką kwotę, którą można przeznaczyć na zawieranie zakładów bukmacherskich. Dodatkowo jak niemal każdy bukmacher dostępny jest też kod promocyjny. Fortuna zwiększa nim przyznawane promocje. Kod promocyjny Fortuna można znaleźć w wielu miejscach związanych ze światem bukmacherskim – w tym w mediach społecznościowych bukmachera.

Bukmacher Fortuna w ramach promocji zwiększa też kursy na wybrane spotkania, a także premiuje zawieranie zakładów akumulowanych. Bukmacher uruchomił również program lojalnościowy, który jest dostępny zarówno dla graczy grających stacjonarnie jak i przez internet. Gracze otrzymują punkty w zamian za postawione zakłady bukmacherskie. Punkty można zamieniać na darmowe zakłady bukmacherskie lub gadżety.

Fortuna - opinie o bukmacherze

Jak postrzegany jest bukmacher Fortuna? Opinie o czeskim bukmacherze od lat są bardzo wysokie. Świadczy o tym przede wszystkim wysokie zainteresowanie ofertą kursową przez samych graczy. Nie ma się co oszukiwać. Jeśli produkt byłby wadliwy to bukmacher Fortuna nie miałby ponad 30. proc. udziału w obrocie na polskim legalnym rynku bukmacherskim. Tylko w 2018 roku przełożyło się to na na ok. 80 milionów zysku.

Czym jeszcze zdobywa uznanie bukmacher Fortuna? Opinie o bukmacherze poprawiają dodatkowo działania sponsorskie firmy. Od 2014 roku firma współpracuje m.in. z Legią Warszawa. Bukmacher został też sponsorem pierwszej ligi piłkarskiej. Umowa podpisana z Polskim Związkiem Narciarskim sprawiła, że obrót związany z zakładami bukmacherskimi na skoki narciarskie wzrósł o 100 procent. Widać zatem jak działalność sponsorska przekłada się też na zyski bukmachera.