Logo bukmacherzy w Polsce
STS

Star Typ Sport – czyli STS Zakłady Bukmacherskie, to zdecydowanie największy polski bukmacher. Katowicka firma należąca do rodziny Juroszków może pochwalić się blisko 50 proc. udziałem w obrocie na polskim legalnym rynku bukmacherskim. Według danych Ministerstwa Finansów za rok 2018 - STS Zakłady Bukmacherskie osiągnęły przychód w wysokości ok. 2,4 mld złotych, a dochód wyniósł blisko 165 milionów złotych. Jest to kwota, która dystansuje ich znacznie od konkurencji. Kolejna na liście Fortuna zarobiła ok. 80 milionów złotych. STS Zakłady Bukmacherskie, idąc za ciosem, rozpoczęły też działalność w innych europejskich państwach. Zakłady Bukmacherskie STS dostępne są m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Norwegii, a w sumie w kilkunastu krajach w Europie.

Zakłady Bukmacherskie STS swój niewątpliwy sukces zawdzięczają wielu czynnikom. Przede wszystkim jest to bukmacher z ogromnym doświadczeniem. STS zakłady bukmacherskie oferuje w Polsce od 1997 roku. To wtedy powstały pierwsze lokale bukmacherskie STS. Punkty dość szybko otwierano w kolejnych miastach Polski. W 2019 roku STS punkty posiadał już w ok. 450 miejscach w kraju. W związku z tym, że lokali bukmacherskich w całej Polsce jest tak dużo trudno ustalić jednolite godziny otwarcia. STS godziny otwarcia publikuje więc na swojej stronie internetowej, a gracze w łatwy sposób mogą odszukać punkt STS najbliżej swojego miejsca zamieszkania dzięki specjalnej wyszukiwarce.

STS – współpracuje z najlepszymi

Sts

Gdy tylko polski ustawodawca pozwolił reklamować zakłady bukmacherskie, to STS wziął się mocno do roboty i na tym polu. Sponsorowanie najlepszych klubów piłkarskich w kraju jak np. Lech Poznań czy Jagiellonia Białystok oraz współpraca z klubami siatkarskimi (Resovia Rzeszów) czy piłki ręcznej (Vive Kielce), mocno zaznaczyło obecność bukmachera na arenach sportowych, a przecież to tam najłatwiej zdobyć przyszłych chętnych do obstawiania zakładów bukmacherskich. Wisienką na torcie w działalności sponsorskiej, którą prowadzi bukmacher STS było związanie się umową z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i objęciem patronatu nad polską reprezentacją piłkarską.

Niewątpliwe, trzy grosze do pozycji finansowej, którą budował bukmacher STS, dorzuciła nowelizacja ustawy hazardowej. Od 2017 roku część nielegalnej konkurencji, która nie opłacała w Polsce podatków, ma zdecydowanie utrudnione możliwości działania na terytorium Polski, a część firmy zdecydowała o całkowitym wyjściu z polskiego rynku bukmacherskiego.

Zakłady bukmacherskie STS – portal i aplikacja

Bukmacher STS jako największa firma bukmacherska w Polsce również jako jeden z pierwszych legalnych polskich bukmacherów rozpoczął działalność w internecie. Bukmacher STS online funkcjonuje od 2012 roku. To oczywiście i tak zdecydowanie później niż zagraniczna konkurencja, ale i w tym wypadku „kłaniają się” polskie zapisy ustawowe. Po prostu wcześniej polski ustawodawca nie przewidywał możliwości przyjmowania zakładów bukmacherskich w internecie. Bukmacher STS online przyjmuje już zdecydowaną większość swoich zakładów. STS mobile, czyli aplikacja STS na urządzenia mobilne, tylko powiększa dostępność zakładów bukmacherskich pod marką STS. Aplikacja STS wraz ze stroną internetową bukmachera stanowią kompleksowe narzędzia dla wszystkich graczy, którzy nie chcą korzystać z oferty STS w punktach bukmachera.

Portal bukmachera jest jednym z tych wyznaczających trendy. Od pierwszych sekund spędzonych na portalu rzuca się w oczy to, że jest przemyślanie utworzone. Elegancja, prostota i czytelność – to główne plusy strony internetowej, którą przygotował bukmacher STS

Gracze do swojej dyspozycji mają statystyki, bloga bukmacherskiego STS, wyniki „na żywo” czy też czat z innymi graczami, który również znajdziemy na portalu STS. Kontakt za pomocą czatu z pracownikiem bukmachera to rozwiązanie, które także proponuje na swoim portalu bukmacher. Oczywiście jest też obszerny dział pomoc, a w nim odpowiedź na wiele nurtujących pytań, ale to właśnie czat wydaje się najlepszym narzędziem, gdy gracze chcą szybko poznać odpowiedź na swojej wątpliwości. Typerzy, którzy korzystają z oferty online jak i stacjonarnej bukmachera, mogą skorzystać z opcji „sprawdź kupon”, który wcześniej zawarty był w lokalu bukmacherskim.

Bardzo ważnym aspektem dzięki któremu STS Zakłady Bukmacherskie powiększają przewagę nad resztą konkurencji jest STS TV. Na stronie internetowej bukmachera oraz dzięki aplikacji bukmachera, zarejestrowani klienci STS mogą oglądać transmisje wydarzeń sportowych. STS TV transmituje wiele najważniejszych spotkań piłkarskich, tenisowych, hokejowych czy koszykarskich oraz sporo meczów i turniejów, które nie są pokazywane przez polskich nadawców. Co najważniejsze STS live pokazuje mecze bez dodatkowych opłat.

Zakłady Bukmacherskie STS - promocje

Nie byłoby też tak dobrej pozycji bukmachera STS gdyby nie promocje, w której największą rolę odgrywa bonus. STS proponuje m.in. bonus powitalny od depozytu czy też bonus w postaci darmowego zakładu z oferty STS. Bonus powitalny jak większość firm bukmacherskich przyznawany jest w wysokości pierwszej wpłaty na konto bukmachera STS. Bonus taki należy oczywiście obrócić na warunkach wskazanych przez bukmachera w regulaminie. Bonus STS to na pewno dobra okazja, żeby zapoznać się z ofertą bukmachera i zdobyć większy kapitał na grę u bukmachera STS. Kod promocyjny jeszcze zwiększa te możliwości, bo gdy go użyjemy bukmacher zwiększa środki przyznane w promocji. Kod promocyjny STS można znaleźć m.in. w mediach społecznościowych STS. Kod promocyjny należy wpisać w formularzu rejestracyjnym. Kod promocyjny STS może być zatem użyty tylko raz.

Bukmacher STS – oferta kursowa

Najważniejsza z punktu widzenia bukmachera jest jednak zawsze oferta kursowa. Trzeba przyznać, że i to jest mocną stroną STS. Bukmacher przygotował wiele możliwości dla graczy i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Oferta STS, z którą można się zapoznać już na stronie startowej portalu, jest bowiem jedną z najbardziej wszechstronnych na tle innych bukmacherów. Oferta STS składa się oczywiście przede wszystkim z kursów związanych ze sportem. Zakłady bukmacherskie związane z piłką nożną to podstawa działalności każdego bukmachera. Oferta STS nie jest w tym aspekcie wyjątkiem, ale co jeszcze znajdziemy na stronie i w punktach bukmacherskich STS? Oferta składa się z ponad 30 różnych dyscyplin sportowych, ale to nie wszystko co proponuje bukmacher STS. Oferta na zakłady specjalne, czyli na wydarzenia związane z polityką czy kulturą, to również mocne strony bukmachera. W ofercie STS nie może też zabraknąć zakładów „na żywo”. To coraz mocniej rozwijający się segment zakładów bukmacherskich i katowicka spółka doskonale o tym wie. Oprócz wspomnianej możliwości oglądania transmisji ze spotkań, a to zdecydowanie ułatwia obstawianie „live”, bukmacher prezentuje mecze z oferty „na żywo” dzięki specjalnie przystosowanej do tego grafice. Wizualizacja zawiera bardzo dużo przydatnych informacji statystycznych, które aktualizowane są na bieżąco.

STS – metody wpłat

Bukmacher STS jak tylko może ułatwia swoim klientom dokonanie depozytu. Przelew tradycyjny odszedł już do lamusa (choć nadal można tak wpłacić pieniądze), a bukmacherzy postawili na przelewy błyskawiczne. I tak też jest w przypadku STS, który oferuje możliwość skorzystania z aż trzech serwisów oferujących szybkie i bezpieczne przelewy. Są to PayU, Dotpay i Tpay.com. Wpłat można dokonać też za pomocą kart debetowych Visa oraz MasterCard albo skorzystać z jednego z dwóch portfeli elektronicznych: Skrill lub Neteller.

STS oferuję również błyskawiczne wypłaty. Pieniądze, które gracze zdecydują się wypłacić na swoje konto powinny zostać zaksięgowane w ciągu kilkunastu minut. Na pewno jest to opcja, która powinni brać pod uwagę wszyscy działający legalnie w Polsce bukmacherzy, bo na razie właśnie w tym aspekcie wiele konkurencyjnych wobec STS firm ma sporo do nadrobienia.